Provoz pražských přívozů zastaven kvůli vzestupu hladiny Vltavy

Odhadovaná doba čtení 2 min dlouhý text

Od pondělních 19:00 hodin je v Praze zastaven provoz všech přívozů. Důvodem je vzestup hladiny Vltavy způsobený zvýšeným odtokem z Vltavské kaskády. Městská hromadná doprava zatím neplánuje další opatření, ale je připravena na případné změny.

Od pondělí 19:00 je zastaven provoz všech pražských přívozů. Důvodem je vzestup hladiny Vltavy, způsobený zvýšeným odtokem z Vltavské kaskády. Tento krok byl nutný k zajištění bezpečnosti cestujících i posádek přívozů.

Mluvčí městské hromadné dopravy uvedl, že v současné chvíli nejsou plánována žádná další dopravní opatření v souvislosti s velkou vodou. Situaci však pečlivě monitorují a jsou připraveni na případné další kroky, pokud by se hladina Vltavy dále zvedala.

Obyvatelům i návštěvníkům Prahy se doporučuje sledovat aktuální informace a být připraveni na možné změny v dopravě. Bezpečnost je v těchto situacích vždy na prvním místě.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné nepříjemnosti způsobené touto situací. Jsme si jistí, že díky včasným opatřením a vaší spolupráci překonáme tuto mimořádnou situaci bez větších problémů.


Zdroj a foto:Zdeněk Hřib @ZdenekHrib

Také by se vám mohlo líbit

Více od autora

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments